Strona główna arrow Misjonarz w potrzebie
Misjonarz w potrzebie
Misjonarz w potrzebie Drukuj Poleć znajomemu

I tym razem prosimy Państwa o pomoc dla misjonarzy w konkretnej sytuacji – z nadzieją, że, jak do tej pory, nie pozostaniecie Państwo obojętni na te potrzeby.

A jest ich bardzo wiele – pomoc dzieciom z brazylijskich dzielnic nędzy, z Amazonii, misjonarzom w Papui Nowej Gwinei, pokrzywdzonym podczas kataklizmów, dożywianie dzieci na Białorusi itp. Możecie Państwo także pomóc klerykom, którzy wstępują do Stowarzyszenia Apostolstwa Katolickiego w krajach misyjnych. Powyższe listy ukazują zaledwie dwie spośród wielu sytuacji, w których potrzebna jest pomoc Dobrodziejów.

A pomoc ta jest niezwykle cenna – to Państwo pomogliście i pomagacie swoją modlitwą i ofiarą w wielu trudnych sytuacjach. A ponieważ takich sytuacji jest ciągle bardzo dużo – w dalszym ciągu prosimy o wsparcie, by dzieciom dać odrobinę radości, dorosłym poczucie, że ze swoimi troskami nie są samotni, by pomóc misjonarzom w ich pracy ewangelizacyjnej. Każdy dar to konkretna pomoc dla tych, którzy są w potrzebie.

Za wszelkie ofiary – duchowe i materialne – składamy serdeczne Bóg zapłać.

 
Misjonarz w potrzebie Drukuj Poleć znajomemu

W tym miejscu wielokrotnie zwracaliśmy się do Państwa z prośbą o pomoc dla misjonarzy w konkretnej sytuacji.

I nigdy Państwo nie pozostawaliście obojętni na te potrzeby: dzieci z brazylijskich dzielnic nędzy, pomocy misjonarzom w Papui Nowej Gwinei, pomocy pokrzywdzonym podczas kataklizmów, dożywiania dzieci na Białorusi, pomocy klerykom, którzy wstępują do Stowarzyszenia Apostolstwa Katolickiego w krajach misyjnych. Prosimy o pomoc dla podopiecznych ks. Stanisława, który swoje ...

Czytaj całość
 
Misjonarz w potrzebie Drukuj Poleć znajomemu

W tym miejscu wielokrotnie zwracaliśmy się do Państwa z prośbą o pomoc dla misjonarzy w konkretnej sytuacji.

I nigdy Państwo nie pozostawaliście obojętni na te potrzeby: dzieci z brazylijskich dzielnic nędzy, pomocy misjonarzom w Papui Nowej Gwinei, pomocy pokrzywdzonym podczas kataklizmów, dożywiania dzieci na Białorusi itp. Możecie Państwo także pomóc klerykom, którzy wstępują do Stowarzyszenie Apostolstwa Katolickiego w krajach misyjnych.

Tym razem zamieszczamy list Księży Pallotynów, niosących posługę duszpasterską na Białorusi, dla których wielką troską jest bieda wielu parafian. Nie sposób patrzeć na to spokojnie i nie starać się temu na miarę możliwości zaradzić. I dlatego kierujemy do Państwa ten apel o pomoc.

Ta pomoc jest niezwykle cenna - to Państwo pomogliście i pomagacie swoją modlitwą i ofiarą w wielu trudnych sytuacjach. A ponieważ nie brak takich sytuacji - w dalszym ciągu prosimy o wsparcie, by dzieciom dać odrobinę radości, dorosłym poczucie, że ze swoimi troskami nie są samotni, by pomóc misjonarzom w ich pracy ewangelizacyjnej. Każdy dar to konkretna pomoc dla tych, którzy są w potrzebie.

Za wszelkie ofiary - duchowe i materialne - składamy serdeczne Bóg zapłać.

 
Misjonarz w potrzebie Drukuj Poleć znajomemu

Ponownie zwracamy się z prośbą o pomoc dla ks. Darka Woźniaka SAC, który na nowej placówce w Papui Nowej Gwinei znalazł się bez domu i bez możliwości dotarcia do większości wiernych w tej niezwykłej parafii.

Ważne jest tu też bezpieczeństwo ks. Darka – pływanie łodzią z motorem jest w tamtejszych warunkach mocno ryzykowne. Wydaje się, że w zasięgu ręki jest stosowny środek transportu – stateczek, ale by mógł służyć misjonarzowi, potrzebuje kapitalnego, niestety, bardzo kosztownego remontu. I dlatego prosimy o pomoc, ufając, że, jak do tej pory, odpowiecie Państwo życzliwością i ofiarą na misyjne problemy, by ten, który został posłany ze Słowem Bożym, mógł dotrzeć tam, gdzie to Słowo jest oczekiwane.

Przytaczamy także list misjonarza z Amazonii, ks. Jana Sopickiego, z którego jednoznacznie widać, że bez pomocy Państwa misjonarze niewiele mogliby zdziałać.

Za wszekjie ofiary - duchowe i materialne - składamy serdeczne Bóg zapłać.

 
Misjonarz w potrzebie Drukuj Poleć znajomemu

Dziś zwracamy się z prośbą o pomoc dla ks. Darka Woźniaka SAC, który na nowej placówce w Papui Nowej Gwinei znalazł się bez domu i bez mozliwości dotarcia do większości wiernych w tej niezwykłej parafii.

Ważne jest tu też bezpieczeństwo ks. Darka – pływanie łodzią z motorem jest w tamtejszych warunkach mocno ryzykowne. Wydaje się, że w zasięgu ręki jest stosowny środek transportu – stateczek, ale by mógł służyć misjonarzowi potrzebuje kapitalnego, nietety, bardzo kosztownego remontu. I dlatego prosimy o pomoc, ufająć, że, jak do tej pory, odpowiecie Państwo życzliwością i ofiarą na misyjne problemy, by ten, który został posłany ze Słowem Bożym, mógł dotrzeć tam, gdzie to Słowo jest oczekiwane.

Za wszelkie ofiary – duchowe i materialne – składamy serdeczne Bóg zapłać.

 
««  start « poprz. 1 2 3 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 10 - 18 z 27